Tęczowy plac zabaw

Postępy

W tym miejscu możecie śledzić nasze działania dotyczące realizacji modernizacji placu zabaw.
Pomagam
20
sierpnia 2019

Codziennie na naszym placu zabaw rozbrzmiewa dziecięcy śmiech. Nowe urządzenia bardzo podobają się naszym podopiecznym.

Zobacz zdjęcia »
26
lipca 2019

Nasz „Tęczowy plac zabaw” zyskał dziś piękne, tęczowe ławeczki.

Zobacz zdjęcia »
31
maja 2019

Jest! Udało się! Dziś podczas rodzinnego festynu uroczyście otworzyliśmy Tęczowy Plac Zabaw. Do symbolicznego przecięcia wstęgi zaprosiliśmy Pana Prezydenta Miasta Ełku Artura Urbańskiego, Siostrę Dyrektor Marię Dębowską, Siostrę Dyrektor Barbarę, Siostrę Dyrektor Ignację oraz przedstawicieli naszych podopiecznych: Kasię, Maćka  i Eliasza. Po tej uroczystej zaprosiliśmy wszystkich do korzystania z nowych urządzeń zabawowych.

Zobacz zdjęcia »
10
maja 2019

Aby dzieci i młodzież mogła bezpiecznie korzystać z urządzeń zabawowych położona została specjalna nawierzchnia typu schock – pad, a na nią dodatkowo sztuczna trawa.

Zobacz zdjęcia »
8
kwietnia 2019

Plac zabaw wczesną wiosną… Planujemy jeszcze montaż bezpiecznej nawierzchni wokół urządzeń zabawowych.

Zobacz zdjęcia »
7
marca 2019

Montaż ogrodzenia wokół huśtawki integracyjnej. Z uwagi na bezpieczeństwo osób bawiących się na placu zabaw zostało zamontowane ogrodzenie wokół tego urządzenia, by osoba niepełnosprawna korzystająca z huśtawki mogła bezpiecznie się bawić.  Dzięki temu  nikt z bawiących się na placu nie  znalazł  się w strefie bezpieczeństwa danego urządzenia zabawowego podczas jego ruchu wahadłowego.

Zobacz zdjęcia »
6
grudnia 2018

Montaż huśtawki integracyjnej, huśtawki „bocianie gniazdo”, karuzeli integracyjnej oraz piaskownicy. Na naszym placu zabaw zostały zamontowane urządzenia zabawowe zakupione przez gminę Miasto Ełk w ramach inicjatywy lokalnej.

Zobacz zdjęcia »

 

 

28
sierpnia 2018

Zakup i montaż alejek wiodących do placu zabaw oraz poszczególnych urządzeń mających w przyszłości stanąć na „Tęczowym placu zabaw”.

 

Zobacz zdjęcia »
7
maja 2018

Podpisanie umowy na wykonanie inicjatywy lokalnej na „Tęczowy plac zabaw” pomiędzy Gminą miastem Ełk a „Tęczową Fundacją”.

Luty - marzec 2018

Przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie na Inicjatywę lokalną 2018

Inicjatywa lokalna to forma współpracy samorządu miasta Ełku z organizacjami pozarządowymi taki jak nasza Tęczowa Fundacja w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej. W ramach tej inicjatywy przygotowaliśmy i złożyliśmy wniosek o dofinansowanie modernizacji placu zabaw. Naszym marzeniem jest zakup specjalnej huśtawki, karuzeli oraz piaskownicy na podwyższeniu dostosowanych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz  huśtawki „bocianie gniazdo”, która daje możliwość zabawy zarówno na siedząco jak i na leżąco. We współpracy z architektem powstał projekt zagospodarowania terenu, który pokazuje usytuowanie poszczególnych urządzeń zabawowych.plan-boiska-i-placu-zabaw-na-strone

Marzec - kwiecień 2016

W celu zapewnienia komfortu korzystania z placu zabaw i boiska zostało wybudowane zaplecze sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zobacz zdjęcia »

Darowizna na rzecz naszej TĘCZOWEJ FUNDACJI